این مقاله توسط مجموعه ساب قدرت تهیه شده است.

در قانون جذب اتفاقات و گام هایی موثر هستند 10گام موثر در قانون جذب طی تحقیقات صورت گرفته و نتایج به دست امده بر طبق زیر میباشد:

1:انتخاب هدف:در اینجا این نکته حائر اهمیت است که شما بدانید دقیقا چه میخواهید اگر از اهداف خود تصویر واضحی نداشته باشید کائنات هم جواب مبهمی به شما میدهد

2:باور:باور به اینکه خواسته ی ما توسط کائنات براورده میشود و ارتعاش ما در این مرحله بسیار مهم است.

3:نوشتن اهداف: 80 درصد از راه رسیدن به خواسته تان از طریق نوشتن است نوشتن اهداف و ارزوها بقدری مهم است که خداوند در قران به قلم قسم خورده است قدرت نوشتن را دست کم نگیرید نوشتن معجزه میکند سعی کنید هر شب 3 مورد از اتفاقات مثبت طول روز خود را بنویسید اینکار باعث میشود تا هروز موفق تر از دیروز باشید لیست اهداف خودرابنویسید به این توجه نداشته باشید که این خواسته شما چقدر بزرگ است به این توجه کنید که قدرت خدای شما از همه چیز بزرگتر است اهداف خود را روزانه یا ماهانه بنویسید در اخر روز یا اخر ماه چک کنید تا بفهمید که به کدام از خواسته تان رسیدید.

4:تایید و تصدیق آن:یعنی اینکه قبول داشته باشید که کائنات خواسته شما را اماده میسازد

5:خوش بین و مثبت بودن:مثبت اندیشی شرط اول یک رندگی خوب و ارام داشتن است اینکه شما مدام از چیزی گله و شکایت داشته باشید گله و شکایت بیشتری جذب میکنید ولی سعی کنید فرکانس خودرا روی حالت مثبت بگذارید مثبت اندیشی به این معنا نیست که به خود دروغ بگویید به این معناست که از قشنگی های زندگی نهایت لذت را ببرید مثبت اندیشی رکن مهم شما در رسیدن به خواسته تان است تا زمانیکه منفی و بدبین باشین راه رسیدن به خواسته تان مسدود است.

اثبات مثبت اندیشی

خداست آن که زمین را آرامگاه شما قرار داد و آسمان را (کاخی رفیع) برافراشت و شما را به نیکوترین صورتها بیافرید و از غذاهای لذیذ خوش به شما روزی داد، این خدا پروردگار شماست، زهی برتر و بزرگوار است خدای یکتا پروردگار عالمیان.

 • نام کتاب آسمانی: قرآن
 • نام و شماره سوره: سوره غافر – 40
 • شماره آیه: 64
 • جزء: 24

《من عزم خود را جزم کرده ام و در اشتیاقِ رسیدن به هر آنچه که آرزویش را دارم هستم. من نوازنده ی زندگی خود هستم و کائنات جوابگوی هر سازِ من است.》

خدایا سپاسگزارم

یکی از نکته‌های قانون جذب در زندگی این است که به نکته های مثبتِ زندگیِ دیگران هم توجه کنیم تا آن ویژگی ها هم به زندگی ما وارد شود. وقتی چیزی را در زندگی می خواهید جذب کنید حواستان باشد که رفتارتان با گفتارتان تضاد نداشته باشد.

به طور مثال باید نسبت به پول حس خوبی داشته باشید تا ثروت لازم را کسب کنید و از به کاربردن جملات منفی نسبت به پول خودداری کنید. شکرگزاری بهترین راهیست که می‌توانید با آن به خواسته های تان برسید.
برای رسیدن به خواسته هایتان باید احساس کنید به آن رسیده‌اید و آن را دریافت کرده اید

6:حرکت کردن:اینکه شما بنشینید و دست روی دست بگذارید تا کائنات خواسته شما را تحویل بدهد هیچگاه این اتفاق نخواهد افتاد مصادق این گام این جمله است از تو حرکت از خدا برکت شما بایو تمام تلاش خود را برای رسیدن به خواسته تان بکنید در اینجا قانون جذب کار شما را به راحتی اب خوردن انجام میدهد

7:مدیتیشن:ااین عادت را داشته باشید که لحظات پایانی شب یا اغاز روز خود را با مدیتیشن پر کنید برای این گام حتما نباید خیلی ماهر باشید میتوانید ده دقیقه ذر حالت سکوت بنشینید و 10 بار نفس عمیق بکشید و به دم و بازدم خود اگاه باشید در این مرحله مجموعه ساب قدرت برای شما مراقبه های گوناگونی اماده کرده است.

8:تجسم و تصویر سازی:قبل از خواب مهم ترین و بهترین زمان فرکانس و ارتعاش فرستادنه خودتونو آروم کنین و با آرامش کامل خودتونو در حالی که به خواسته تون رسیدین تصور کنین در اینجا شما باید خود را در نقطه نهایی هدف ببینید کار به این نداشته باشید که چگونه به خواسته خود میرسید چون این کار شما نیست وظیفه کائنات است تنها کار شما این است که در تجسم حال خوبی داشته باشید به گونه ای ک ان خواسته را هم اکنون دارید

9:احساس خوب داشتن:در اینجا مبحث ارتعاشات پیش میاید اگر ارتعاش شما در جهت خواسته تان باشد فوری به خواسته تان میرسید برای داشتن ارتعاش خوب کارهای زیادی وجود دارد مثلا یوگا و تکرار عبارت تاکیدی و…هر آرزویی که داریم ارتعاشی ویژه دارد . وقتی آرزویی را به صورت یک اندیشه به کائنات می فرستیم ، آن آرزو به طور کلی با ارتعاش انرژی سرچشمه معنوی ما هماهنگ می شود .

 • مثلاً آرزوهایمان این است : من می خواهم فراوانی را جذب کنم. من می خواهم سلامت جسمانی ام را احساس کنم .
 • من می خواهم روابطی سرشار از آرامش داشته باشم . من می خواهم درباره زندگیم احساس خوبی داشته باشم . انرژی اندیشه ما تعیین می کند که در حیطه معنویت زندگی می کنیم یا نه.
 • پس هر شک و تردید به آن آرزوها ، از نظر ارتعاشی که با توانایی های ما هماهنگی نداشته باشد ما را به آرزوهایمان نمی رساند. یعنی به طور ناخودآگاه محدودیت هایی را به ذهنمان تحمیل می کنیم .
 • وقتی توجه خود را بر امری متمرکز می کنیم نباید ذره ای شک و تردید داشته باشیم که می توانیم آن را بیافرینیم .
 • وقتی الهام می گیریم و احساس خوبی نسبت به ان داریم به یاد می آوریم که خدا همیشه در دل ما حضور دارد و ما نیز همیشه در آغوش او هستیم. بنابراین نمی توانیم اندیشه های محدود را در سر بپرورانیم .
 • منبع بی پایانی از نعمت ها وجود دارند که به طور کامل در اختیار ما هستند. به علاوه این منبع بی پایان به صورت انرژی است و به جایی رهسپار می شود که فراخوانده شود.(وین دایر)

10:ابزار قدردانی و سپاگزاری:اصلی ترین رکن در قانون مذب و مثبت اندیشی شما همین شکرگزاری است عادت نوشتن شکرگزاری هرروزه یکی از مهم ترین رموز موفقیت افراد بزرگ مثل بیل گیتس, جک کنفیلد,دارن هاردی و خانم راند برن است.حتی در قران هم به عادت شکرگزاری تاکید شده استبهترین راه رسیدن به لطف خداوند ، شکرگزاری است.

وقتی برای چیزی – حال هر چه می خواهد باشد – شکرگزار باشید ، در همان زمان ارتعاش آن لحظه را تغییر می دهید و از همان ارتعاش بیشتر جذب می کنید.قدردانی و شکرگذاری نیز بالاترین شکل ارتعاش است. می توانی برای قدردانی از هر چیزی وقت صرف کنی. این احساسی است که به سپاس و امتنان تو متصل است و در قانون جذب خیلی اهمیت دارد. اگر به جای شکایت برای چیزهایی که دارید قدردانی کنید احساس بهتری پیدا میکنید و این باعث جذب چیزهای بهتر بیشتری به سمتتان میشود.(راندابرن)

 • وقتی قدردانی و سپاسگزاری به سرچشمه زندگی میرسد، که خود راتسلیم شعور پنهان آن کنیم.
 • حسِ قدردانی که از نگرش ما نسبت به دریافت موهبت نشات میگیرد به بخشش ما ارزش واقعی میبخشد.بدون قدردانی انگار هدیه به ما داده نشده است.
 • روز خودت را پیشاپیش خلق کن. برای این کار به این فکر کن که می خواهی روزت چه طور بگذرد. با این کار زندگی ات را آگاهانه خواهی ساخت.
 • سپاس گزاری و قدردانی نیروی قدرتمندی برای تغییر دادن انرژی توست و نعمت های بیشتری را وارد زندگی ات می کند.
 • به خاطر نعمت هایی که در حال حاضر داری خدا را شکر کن تا چیزهای خوب بیشتری را جذب کنی.
 • تشکر و قدردانی پیش از دریافت چیزی که می خواهی اشتیاقت را بیشتر می کند و در نتیجه برای دریافت آن پیام قدرتمندتری به هستی می فرستی.

و در آخر

 1. هرروز از عبارات تاکیدی استفاده کن.
 2. هرروز در دفترچه شکرگزاری بنویس.
 3. هرروز اوقاتی را به دعا و مراقبه اختصاص بده.
 4. برای هدف خود عزمی راسخ داشته باش.
 5. به رویاهای خود اعتقاد راسخ داشته باش.
 6. روی جنبه های مثبت تمرکز کن.
 7. مدام در وضعیت شکرگزاری و قدردانی باش.
 8. زندگی دلخواهت را مجسم کن.
 9. درباره زندگی پرشور و شوق باش.
 10. دست و دلباز باش.
 11. خوشحال باش.
 12. به ندای درونی خود توجه کن.
 13. کارهایی را انجام بده که حال و هوای خوبی به تو بدهد.
 14. در هر موقعیتی بهترین ها را پیدا کن.
 15. افکار الهام بخش خود را پیگیری کن.
 16. با اعتماد به نفس پیش برو.
 17. به اعجاز اطراف خود توجه کن.
 18. در برابر بازخورد درونی و بیرونی عکس العمل نشان بده.
 19. تغییراتی را که می بینی و حس میکنی،تصدیق کن.
 20. قانون جذب را بخاطر بیاور.
 21. اعتماد کن.
 22. توکل کن .

همه ی این موارد کلیدی است برای قفل گشایی قانون جذب.

تهیه شده در مجموعه ساب قدرت